Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Sweet Craving Victoria`s Secret για γυναίκες

Sweet Craving Victoria`s Secret για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Sweet Craving Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Sweet Craving από Victoria`s Secret είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Sweet Craving κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει ζάχαρη, Μόσχος και Βανίλια.

ζάχαρη Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sweet Craving by Victoria`s Secret.

Sweet Craving Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Sweet Craving fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Sweet Craving, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sweet Craving by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sweet Craving by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Profumum Roma Acqua di Sale Molinard Molinard Homme II Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Nelly Apple Bottoms by Nelly Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Demeter Fragrance Cotton Candy Diesel Only The Brave Iron Man The Body Shop White Musk Sport Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon IKKS IKKS Young Man