Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Temptation Victoria`s Secret για γυναίκες

Temptation Victoria`s Secret για γυναίκες

ξινό

Temptation από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Temptation κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2010's. Το άρωμα περιέχει Μήλο, Ανθη Κάκτου και Νότες Ανθών.

Μήλο Ανθη Κάκτου Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Temptation by Victoria`s Secret.

Temptation Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Temptation fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Temptation, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Temptation by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Temptation by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Oilily Spanish Rose Juicy Couture Viva la Juicy Bijan Bijan VIP Women Lancome Chrysalide Now or Never Ulric de Varens Mini Vanille April Aromatics Heart Chakra Oil Stacked Style Como Crema Love Passport Fairy Wish Pamela Anderson Malibu Day Smell Bent Prairie Nymph Farmacia SS. Annunziata Chia Etienne Aigner Clear Day