Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Very Sexy Now 2008 Victoria`s Secret για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες
Very Sexy Now 2008 Victoria`s Secret για γυναίκες Εικόνες

Very Sexy Now 2008 από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Very Sexy Now 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινο μήλο, ανανάς, πεπόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο , Βανίλια και Μόσχος.

κόκκινο μήλο ανανάς πεπόνι Περγαμόντο

παιώνια μανόλια γιασεμί

ροδάκινο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Sexy Now 2008 by Victoria`s Secret.

Very Sexy Now 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Sexy Now 2008 by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Sexy Now 2008 by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Valentino V Ete Escada Escada S Jil Sander Jil Sander No 4 Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Oxbow Hawaiian Fantasy Egofacto Fool For Love Mistral Grapefruit Red Currant Flirt! Rock N Rebel Victoria`s Secret Passionate Kisses Lanvin Marry Me Mary-Kate and Ashley Olsen One