Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Very Sexy for Her Victoria`s Secret για γυναίκες

Very Sexy for Her Victoria`s Secret για γυναίκες

Very Sexy for Her από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Very Sexy for Her κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, και Καπουτσίνο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα και Καμέλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Λευκό Κεχριμπάρι.

Κλημεντίνη Καπουτσίνο

μιμόζα Καμέλια

Μόσχος Βανίλια Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Sexy for Her by Victoria`s Secret.

Very Sexy for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Very Sexy for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Very Sexy for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Sexy for Her by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Sexy for Her by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Must II Gabriela Sabatini Elegance Escada Pacific Paradise Escada Lily Chic The Body Shop Aztique Guerlain Shiny Cherry Blossom Christian Lacroix Eau Florale Bleue Jardin de France Diamondra Oriflame After Hours CnR Create Cancer Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Xerjoff Lua