Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Very Sexy for Him Victoria`s Secret για άνδρες

Very Sexy for Him Victoria`s Secret για άνδρες

κανέλα

Very Sexy for Him από Victoria`s Secret είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Very Sexy for Him κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Delville. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, μανταρίνι, Περγαμόντο και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, φασκόμηλο, πιπέρι σιχουάν και Μπαμπού; οι νότες της βάσης είναι άνθη πορτοκαλιάς, Βέτιβερ, σεκόια και Μόσχος.

λάιμ μανταρίνι Περγαμόντο κύμινο

Κανέλα φασκόμηλο πιπέρι σιχουάν Μπαμπού

άνθη πορτοκαλιάς Βέτιβερ σεκόια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Sexy for Him by Victoria`s Secret.

Very Sexy for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Very Sexy for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Very Sexy for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Sexy for Him by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Sexy for Him by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Air-Val International Finding Nemo Elizabeth Arden Iced Green Tea Caudalie Fleur de Vigne Fragonard Riviera Riviera Jo Wood Organics Amka Molinard Eau de Citrus Yves Rocher Ode a la Joie Caswell Massey Number Six Parfums Bleu Blue Stratos Stila Jade Blossom Intelligent Nutrients Innercalm