Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Wink Wink Victoria`s Secret για γυναίκες

Wink Wink Victoria`s Secret για γυναίκες

Wink Wink από Victoria`s Secret είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Wink Wink κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει Βιολέτα και Βατόμουρο.

Βιολέτα Βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wink Wink by Victoria`s Secret.

Wink Wink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Victoria`s Secret Wink Wink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Victoria`s Secret Wink Wink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wink Wink by Victoria`s Secret. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wink Wink by Victoria`s Secret αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Revlon Charlie Silver Bath and Body Works Irresistible Apple Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Candie`s Candie`s Luxe Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 O Boticario Floratta in Gold Victoria`s Secret Secret Crush mark. mark Instant Vacation Love Passport One Love Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Oriflame Cherries Garage GRG