Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Flowerbomb Eau de Toilette Viktor&Rolf για γυναίκες

Flowerbomb Eau de Toilette Viktor&Rolf για γυναίκες

Flowerbomb Eau de Toilette από Viktor&Rolf είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flowerbomb Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2007. Flowerbomb Eau de Toilette έχει δημιουργηθεί από Olivier Polge, Carlos Benaim και Domitille Bertier. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , μανταρίνι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, γιασεμί, φρέζια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, ξύλο κασμίρι και πατσουλί.

πορτοκάλι μανταρίνι ροζ πιπέρι

Oσμανθός γιασεμί φρέζια τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι ξύλο κασμίρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flowerbomb Eau de Toilette by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Flowerbomb Eau de Toilette by Viktor&Rolf 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flowerbomb Eau de Toilette by Viktor&Rolf. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flowerbomb Eau de Toilette by Viktor&Rolf αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Always Belong O Boticario Lily Essence Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Oriflame Enigma Tocca Touch Mary Kay Warm Amber Kanabeach Kanabeach Femme Jennifer Lopez My Glow Gale Hayman Sunset Boulevard Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Jesus Del Pozo Halloween Water Lily Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan