Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Flowerbomb Pink Sparkle Viktor&Rolf για γυναίκες

Flowerbomb Pink Sparkle Viktor&Rolf για γυναίκες

Flowerbomb Pink Sparkle από Viktor&Rolf είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flowerbomb Pink Sparkle κυκλοφόρησε το έτος 2009. Flowerbomb Pink Sparkle έχει δημιουργηθεί από Olivier Polge, Carlos Benaim και Domitille Bertier. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια, βάμμα ρόδου και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και πατσουλί.

Περγαμόντο τσάι

γιασεμί φρέζια βάμμα ρόδου ορχιδέα

Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flowerbomb Pink Sparkle by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Pink Sparkle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flowerbomb Pink Sparkle by Viktor&Rolf. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flowerbomb Pink Sparkle by Viktor&Rolf αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Cacharel LouLou Bvlgari Jasmin Noir Tocca Brigitte Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Essentially Me Souk JoAnne Bassett Indulgence Carven Variations Romane Vida Wild Lotus Jeanne Arthes Arome Arthes Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil