Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Eau de Hongrie Viktoria Minya για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

μέλι
Eau de Hongrie Viktoria Minya για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Hongrie από Viktoria Minya είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eau de Hongrie κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Viktoria Minya. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, μέλι, σανδαλόξυλο, λεμόνι, γκρειπ φρουτ, μοσχοκάρφι, αθάνατο, λάβδανο, Μόσχος, σπόρος Τόνκα και κρασί Tokaji.

γιασεμί μέλι σανδαλόξυλο λεμόνι γκρειπ φρουτ μοσχοκάρφι αθάνατο λάβδανο Μόσχος σπόρος Τόνκα κρασί Tokaji

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Hongrie by Viktoria Minya.

Eau de Hongrie Σχόλια Αρωμάτων

Μιλένα
Μιλένα

Το άρωμα αυτό είναι πιο ζεστό και πιο γλυκό από τα άλλα της viktoria minya!Μέλι και γλυκό κρασί!Αυτές είναι οι κυρίαρχες νότες!Και όσο περνάει η ώρα νιώθω και λίγο το γαρύφαλλο.Είναι η πρώτη φορά που βρίσκω τόσο μεθυστικό ένα άρωμα που είναι unisex!
Μου γεννάει μια μεγάλη αντίθεση.
Από τη μια είναι αισθησιακό!Μου θυμίζει κατι πίνακες που δείχνουν ενα μπαρ και μέσα μια γυναικεία σιλουέτα που πίνει το ποτό της!Φοράει κοντό φόρεμα και ψηλά τακούνια!
Από την άλλη μου θυμίζει χριστουγεννιάτικο δείπνο!
Δεν ξέρω!Το σίγουρο είναι οτι δεν θα το φορούσα στη δουλεια!Θα ήταν το "καλό" μου άρωμα!

Jul
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktoria Minya Eau de Hongrie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktoria Minya Eau de Hongrie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Hongrie by Viktoria Minya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Hongrie by Viktoria Minya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Casmir Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Keiko Mecheri Gourmandises Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Demeter Fragrance Ginger Cookie Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Jessica Simpson Creamy Dessert