Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες

Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες

ρούμι
Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες

Hedonist από Viktoria Minya είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες. Hedonist κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Viktoria Minya. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , ρούμι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς, Oσμανθός και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος και Βανίλια.

ροδάκινο ρούμι Περγαμόντο

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς Oσμανθός ταμπάκο

Βέτιβερ Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hedonist by Viktoria Minya.

Hedonist Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktoria Minya Hedonist fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktoria Minya Hedonist, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hedonist by Viktoria Minya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hedonist by Viktoria Minya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Christian Dior Midnight Poison Nina Ricci Memoire D'homme John Varvatos Vintage Annick Goutal Eau de Monsieur Coty Stetson Fresh Etat Libre d`Orange Rien Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Coty Stetson Rich Suede Coty Imprevu Odin 03 Century Kesling Be Bop Men Jeanne Arthes Club Aficionado for Men