Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Hedonist Iris Viktoria Minya για γυναίκες

Hedonist Iris Viktoria Minya για γυναίκες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
Hedonist Iris Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Iris Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Iris Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Iris Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες

Hedonist Iris από Viktoria Minya είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hedonist Iris κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Viktoria Minya. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, Φραγκοστάφυλλο, ίριδα, Κέδρος, Κοκκος Κακάο, Μόσχος και λάβδανο.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι Φραγκοστάφυλλο ίριδα Κέδρος Κοκκος Κακάο Μόσχος λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hedonist Iris by Viktoria Minya.

Hedonist Iris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktoria Minya Hedonist Iris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktoria Minya Hedonist Iris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hedonist Iris by Viktoria Minya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hedonist Iris by Viktoria Minya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Azzaro Visit for Women Avon Today Al-Rehab Lansy Acqua di Portofino Donna Les Nereides Musc de Samarkand Alyssa Ashley White Musk Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow CnR Create Aries Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her D.S. & Durga 1538 Rheims Kristel Saint Martin Parfum D'Or Jeanne Arthes CO2 Pour Femme