Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες

Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

white wine
Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες

Hedonist Rose από Viktoria Minya είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hedonist Rose κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει λεμόνι, μοσχοκάρφι, ροδάκινο , τριαντάφυλλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Λευκό κρασί.

λεμόνι μοσχοκάρφι ροδάκινο τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι Μόσχος Λευκό κρασί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hedonist Rose by Viktoria Minya.

Hedonist Rose Σχόλια Αρωμάτων

nikoletak87
nikoletak87

Ήταν ένα από τα δειγματάκια που κέρδισα στον Πασχαλινό διαγωνισμό! Όταν το έβαλα πάνω μου, μύρισα... τριαντάφυλλο!!! Το πρώτο λεπτό σκέφτηκα "γλυκό"! Όμως, όσο περνάει η ώρα αναμειγνύεται με τα υπόλοιπα συστατικά και δένει μαζί τους και σχεδόν εξαφανίζεται!
Πάνω μου εντοπίζω κυρίως τις νότες του τριαντάφυλλου, του λευκού κρασιού, του ροδάκινου αλλά και του λεμονιού!
Θα συμφωνήσω με τη Μιλένα στα σχόλιά της!
Είναι πραγματικά ένα πολύ πρωτότυπο άρωμα. Γενικά, σχεδόν τα περισσότερα αρώματα της σειράς είναι πολύ ξεχωριστά και αριστοκρατικά!

Συνοψίζοντας:
1. Στο δέρμα μου, όταν το μυρίζω σκέφτομαι "ΛΕΜΟΝΙ" σε συνδυασμό με κάτι απροσδιόριστα γλυκό!
2. Θα το φορούσα τη μέρα καθώς είναι πολύ ελαφρύ!
3. Είναι πρωτότυπο και κομψό!
4. Θα μου άρεζε σε γυναίκες άνω των 25

Στα αρνητικά
1. Είναι αρκετά ελαφρύ σαν άρωμα.
2. Πάνω μου δεν έχει μεγάλη διάρκεια.

<3 <3 <3 :)

Jul
2016
Μιλένα
Μιλένα

Μόλις το άνοιξα με πλημμύρισε το πιο αριστοκρατικό τριαντάφυλλο που έχω μυρίσει!Καθολου γλυκερό!Μύριζε σαν πραγματικό τριαντάφυλλο!Κι όσο περνάει η ώρα το τριαντάφυλλο υποχωρεί και αναμειγνύεται με το λευκό κρασί και το ροδάκινο!Εψαχνα καιρό για ένα άρωμα που θα μου θύμιζε λευκό κρασί κι επιτέλους μυρίζω ένα!Θα το ήθελα μόνο πιο δυνατό!Δεν ξέρω αν είναι δικαιολογημένη επιθυμία!Απλά είναι τόσο πρωτότυπο που θα ήθελα να "γεμίζει" το δωμάτιο!

Jul
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktoria Minya Hedonist Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktoria Minya Hedonist Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hedonist Rose by Viktoria Minya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hedonist Rose by Viktoria Minya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Delices Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Guess Guess Gold Avon Urban Flowers New York Usher UR for Women Miller Harris Figue Amere Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Mistral Grapefruit Red Currant Girard Bali Sunrise Guess Guess Seductive Victoria`s Secret Bombshell Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2