Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες

Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

white wine
Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες Hedonist Rose Viktoria Minya για γυναίκες Εικόνες

Hedonist Rose από Viktoria Minya είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hedonist Rose κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει λεμόνι, μοσχοκάρφι, ροδάκινο , τριαντάφυλλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Λευκό κρασί.

λεμόνι μοσχοκάρφι ροδάκινο τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι Μόσχος Λευκό κρασί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hedonist Rose by Viktoria Minya.

Hedonist Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Viktoria Minya Hedonist Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Viktoria Minya Hedonist Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hedonist Rose by Viktoria Minya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hedonist Rose by Viktoria Minya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Burberry Burberry Women Naomi Campbell Eternal Beauty Paco Rabanne Ultrared Oriflame Delice Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Melange Perfume Roll-On Perfume No. 14 Tiens Dolly Kiss Victoria`s Secret Bombshell