Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Anglomania Vivienne Westwood για γυναίκες

Anglomania Vivienne Westwood για γυναίκες

Anglomania Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες

Anglomania από Vivienne Westwood είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Anglomania κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, πράσινο τσάι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Βιολέτα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

κόλιανδρος πράσινο τσάι Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο Βιολέτα τριαντάφυλλο

δέρμα Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Anglomania by Vivienne Westwood.

Anglomania Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vivienne Westwood Anglomania fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vivienne Westwood Anglomania, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Anglomania by Vivienne Westwood. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Anglomania by Vivienne Westwood αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aramis Havana Pour Elle FCUK FCUK Her Cacharel Amor Amor Elixir Passion Rochas Alchimie Teo Cabanel Alahine Jasper Conran Mistress Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Masaki Matsushima mat; le rouge Shiseido Zen Concentrated Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan