Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Boudoir Jouy Vivienne Westwood για γυναίκες

Boudoir Jouy Vivienne Westwood για γυναίκες

Boudoir Jouy Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες Boudoir Jouy Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες Boudoir Jouy Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες

Boudoir Jouy από Vivienne Westwood είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Boudoir Jouy κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Μπαμπού και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, γιασεμί και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, Κεχριμπάρι και λευκός μόσχος.

Μανταριν ορανζ Μπαμπού βατόμουρο

παιώνια γιασεμί ρίζωμα ίρις

ξύλο κασμίρι Κεχριμπάρι λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boudoir Jouy by Vivienne Westwood.

Boudoir Jouy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vivienne Westwood Boudoir Jouy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vivienne Westwood Boudoir Jouy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boudoir Jouy by Vivienne Westwood. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boudoir Jouy by Vivienne Westwood αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black s.Oliver Casual Men Fred Hayman 273 Indigo Loewe Agua de Loewe El CnR Create Scorpio Demeter Fragrance Christmas In New York Julian Rouas Private Collection Washington Tremlett Notting Hill Carnival The Body Shop White Musk Sport Gap Core Andrea Maack Smart