Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood για γυναίκες

Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood για γυναίκες

αλδεϋδικό
Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood για γυναίκες Εικόνες

Boudoir Sin Garden από Vivienne Westwood είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Boudoir Sin Garden κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Salamagne. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, φρέζια και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, Βιολέτα και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, βρύα δριός και σανδαλόξυλο.

Αλδεϋδες φρέζια ροζ πιπέρι

ηλιοτρόπιο Βιολέτα ίριδα

Μόσχος Κεχριμπάρι βρύα δριός σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boudoir Sin Garden by Vivienne Westwood.

Boudoir Sin Garden Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boudoir Sin Garden by Vivienne Westwood. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boudoir Sin Garden by Vivienne Westwood αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Al-Rehab Al Hanouf Al-Rehab Al Fakhamah L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Eau D`Italie Paestum Rose Esteban Tourbillon de thé Baldinini Baldinini de Nuit DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Gap Stay Diptyque Vetyverio Dana Tabu Forbidden