Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Perlerette Volnay για γυναίκες

Perlerette Volnay για γυναίκες

αλδεϋδικό
Perlerette Volnay για γυναίκες Εικόνες Perlerette Volnay για γυναίκες Εικόνες Perlerette Volnay για γυναίκες Εικόνες Perlerette Volnay για γυναίκες Εικόνες Perlerette Volnay για γυναίκες Εικόνες Perlerette Volnay για γυναίκες Εικόνες

Perlerette από Volnay είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perlerette κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Amelie Bourgeois. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, τριαντάφυλλο, ροζ πιπέρι και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Αμπρετη (Μολόχα), Βανίλια, Βιολέτα, Μόσχος, πουδρένιες νότες, τριαντάφυλλο και μοσχοκάρφι.

Αλδεϋδες Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί τριαντάφυλλο ροζ πιπέρι πασχαλιά

ίριδα Αμπρετη  (Μολόχα) Βανίλια Βιολέτα Μόσχος πουδρένιες νότες τριαντάφυλλο μοσχοκάρφι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perlerette by Volnay.

Perlerette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Volnay Perlerette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Volnay Perlerette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perlerette by Volnay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perlerette by Volnay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Oriflame Divine Too Faced Love Hangover The Body Shop Mandarin Orchid Renee Jasmine Miya Shinma Hana Coach Freesia Splash Kenzo Eau de Fleur de Prunier Alyssa Ashley Fizzy Blue Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Loriblu Sensual Seduction Woman Jean Patou Divine Folie