Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Enigma Wajid Farah για γυναίκες και άνδρες

Enigma Wajid Farah για γυναίκες και άνδρες
Sponsored

καπνιστό

Enigma από Wajid Farah είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Enigma κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, Θυμάρι και δέρμα; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, νότες ξύλων και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι καστόρι ,σουέτ, Κεχριμπάρι και γιασεμί.

βατόμουρο Θυμάρι δέρμα

σαφράν νότες  ξύλων θυμίαμα

καστόρι ,σουέτ Κεχριμπάρι γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enigma by Wajid Farah.

Enigma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Wajid Farah Enigma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Wajid Farah Enigma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enigma by Wajid Farah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enigma by Wajid Farah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Krizia Krazy Krizia Montale Ginger Musk Houbigant Chantilly Bijan DNA for Men Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Jean Desprez Bal a Versailles Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Roja Dove Enslaved DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Calypso Christiane Celle Calypso Figue Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Lush Black Pearl