Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Guilt Wajid Farah για άνδρες

Guilt Wajid Farah για άνδρες
Sponsored

Guilt από Wajid Farah είναι ένα άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, δεντρολίβανο, άρκευθος, ίριδα και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, τζίντζερ και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Πετιτ γκρέιν δεντρολίβανο άρκευθος ίριδα Γεράνι

μοσχοκάρυδο τζίντζερ Βέτιβερ

πατσουλί σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guilt by Wajid Farah.

Guilt Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Wajid Farah Guilt fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Wajid Farah Guilt, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guilt by Wajid Farah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guilt by Wajid Farah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Donna Karan Delicious Night for Women Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Rosario Flores Almas Fred Hayman 273 Indigo Giorgio Armani Idole d`Armani Stella McCartney Stella Nude Paolo Gigli Acqua Essentially Me La Joupe Bond No 9 So New York Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Jacomo Anthracite Pour L`Homme John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition