Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Secret Wajid Farah για γυναίκες

Le Secret Wajid Farah για γυναίκες

ουντ

Le Secret από Wajid Farah είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, φρέζια και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, πατσουλί και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια, Ουντ και δέρμα.

τριαντάφυλλο φρέζια σαφράν

ηλιοτρόπιο πατσουλί Βιολέτα

σανδαλόξυλο Βανίλια Ουντ δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Secret by Wajid Farah.

Le Secret Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Wajid Farah Le Secret fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Wajid Farah Le Secret, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Secret by Wajid Farah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Secret by Wajid Farah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Vera Wang Bouquet Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Yves Rocher Pur Desir de Lilas Yves Rocher Pur desir de Lavande Mary Kay Tribute for Women Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Reminiscence Etoile de Rem Ted Baker XO Extraordinary Yosh White Flowers 1.41 Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010