Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Nirvana Puro Wajid Farah για γυναίκες και άνδρες

Nirvana Puro Wajid Farah για γυναίκες και άνδρες

Nirvana Puro από Wajid Farah είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Nirvana Puro κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και πορτοκάλι; η μεσαία νότα είναι Νότες φρούτων; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και λευκός μόσχος.

Περγαμόντο λεμόνι πορτοκάλι

Νότες φρούτων

Κεχριμπάρι Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nirvana Puro by Wajid Farah.

Nirvana Puro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Wajid Farah Nirvana Puro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Wajid Farah Nirvana Puro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nirvana Puro by Wajid Farah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nirvana Puro by Wajid Farah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Bruno Banani Bruno Banani Woman Joop! Joop! Homme Chill Out Missoni Aria Missoni L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Avon Urban Flowers New York Jean Patou Hip Ghost Luminous Clean Clean Summer Eau Fraiche Avon Brasil Beat Trussardi Light Her Mary-Kate and Ashley Olsen One