Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Black Tie Washington Tremlett για άνδρες

Black Tie Washington Tremlett για άνδρες

Black Tie από Washington Tremlett είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, φασκόμηλο, σαφράν και καρυδια; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος και Βανίλια.

γάλβανο φασκόμηλο σαφράν καρυδια

τουμπερόζα τριαντάφυλλο Γεράνι

σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Tie by Washington Tremlett.

Black Tie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Washington Tremlett Black Tie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Washington Tremlett Black Tie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Tie by Washington Tremlett. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Tie by Washington Tremlett αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Opium Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Aramis Havana Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Montana Just Me Chanel Pour Monsieur Concentree Animale Animale for Men Smell Bent Horny Little Devil DSH Perfumes Cafe Noir Fiorucci Pin Up I M Spicy Lubin Inedite