Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris Absolute Washington Tremlett για γυναίκες

Iris Absolute Washington Tremlett για γυναίκες

Iris Absolute από Washington Tremlett είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Iris Absolute κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, ηλιοτρόπιο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βανίλια και λευκός μόσχος.

γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

ίριδα ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας

σπόρος Τόνκα Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris Absolute by Washington Tremlett.

Iris Absolute Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Washington Tremlett Iris Absolute fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Washington Tremlett Iris Absolute, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris Absolute by Washington Tremlett. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris Absolute by Washington Tremlett αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Love Britney Spears In Control Curious Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Bath and Body Works Moonlight Path Parfum d`Empire Cuir Ottoman Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Mila Schön `70 Carolina Herrera CH Red & Gold Loewe Gala David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Frances Denney Interlude