Σχεδιαστές » T-Z » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Indisch Leder WienerBlut για γυναίκες και άνδρες

Indisch Leder WienerBlut για γυναίκες και άνδρες

Indisch Leder WienerBlut για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Indisch Leder WienerBlut για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Indisch Leder από WienerBlut είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Indisch Leder κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Constantin Gueros. Το άρωμα περιέχει σαφράν, δαμάσκηνο, Περγαμόντο Σικελίας, Κονιάκ, Αρτεμισία, βάλσαμο από το Περού, Λεβάντα, βελανίδι, λάβδανο και Κεχριμπάρι.

σαφράν δαμάσκηνο Περγαμόντο Σικελίας Κονιάκ Αρτεμισία βάλσαμο από το  Περού Λεβάντα βελανίδι λάβδανο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indisch Leder by WienerBlut.

Indisch Leder Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με WienerBlut Indisch Leder fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με WienerBlut Indisch Leder, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indisch Leder by WienerBlut. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indisch Leder by WienerBlut αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Carolina Herrera 212 Sexy Men Joop! Joop! Homme Police Wings Pour Homme Guess Guess Suede Borsalino Panama Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Lucky Brand Lucky You for Men Clive Christian X for Men Luciano Soprani Luciano Soprani Adolfo Dominguez U Black Hombre Amouage The Library Collection Opus II Jeanne Arthes Ice Breaker