Σχεδιαστές » T-Z » Κιτρο « Ομάδες

Bergamot & Neroli Woods of Windsor για γυναίκες και άνδρες

Bergamot & Neroli Woods of Windsor για γυναίκες και άνδρες

Bergamot & Neroli Woods of Windsor για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bergamot & Neroli από Woods of Windsor είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bergamot & Neroli κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο, νερόλι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο και Βερβένα λέμόν; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή Περγαμόντο νερόλι λεμόνι

δεντρολίβανο Βερβένα λέμόν

νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bergamot & Neroli by Woods of Windsor.

Bergamot & Neroli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Woods of Windsor Bergamot & Neroli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Woods of Windsor Bergamot & Neroli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bergamot & Neroli by Woods of Windsor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bergamot & Neroli by Woods of Windsor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Creed Virgin Island Water Mexx Mexx Woman Burberry Weekend for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Caron Eaux de Caron Fraiche Myrurgia 1916 Creed Citrus Bigarrade Parfums Berdoues Viola Odorata Love & Toast Mandarin Tea M. Micallef Pomelos Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Adolfo Dominguez Azahar