Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Mimosa Woods of Windsor για γυναίκες

Mimosa Woods of Windsor για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Mimosa Woods of Windsor για γυναίκες Εικόνες

Mimosa από Woods of Windsor είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mimosa κυκλοφόρησε το έτος 1997. Το άρωμα περιέχει μιμόζα, κρίνος και Περγαμόντο.

μιμόζα κρίνος Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mimosa by Woods of Windsor.

Mimosa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Woods of Windsor Mimosa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Woods of Windsor Mimosa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mimosa by Woods of Windsor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mimosa by Woods of Windsor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Ocean Radiance Campos de Ibiza Agua de Rosas Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Tom Tailor Ocean for Women Miller Harris Coeur de Fleur Molinard Les Fleurs: Jasmin Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia M. Asam Blue Dreams Jean Paul Gaultier Classique X Cinq Mondes Rituel de Kyoto Prada Infusion de Tubereuse Vivienne Westwood Naughty Alice