Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

1888 Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

1888 Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

1888 Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

1888 από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. 1888 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Γαρύφαλλο, πιπέρι και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, νερόλι και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Σημύδα.

κόλιανδρος Γαρύφαλλο πιπέρι σαφράν

τριαντάφυλλο νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1888 by Xerjoff.

1888 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff 1888 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff 1888, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1888 by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1888 by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Summer Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Rasasi Tagreed L`Erbolario Tiare Mauboussin Histoire d`Eau Essentially Me Souk Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Miss Sixty Miss Sixty Elixir Leonard Leonara Christian Dior Poison Amouage Eau d`Amouage Jean-Claude Jitrois Jitrois