Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Alexandria II Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Alexandria II Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Alexandria II Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Alexandria II από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Alexandria II κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Παλλισανδρος, Κανέλα και Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Ουντ, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

Λεβάντα Παλλισανδρος Κανέλα Νότες φρούτων

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Κέδρος

Κεχριμπάρι Μόσχος Ουντ σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alexandria II by Xerjoff.

Alexandria II Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Alexandria II fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Alexandria II, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alexandria II by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alexandria II by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Bvlgari Black Cacharel Nemo Calvin Klein Contradiction Escada Escada Magnetism for Men Prada Prada Tendre Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Diesel Only The Brave Ella Mikao Yujin Men Nez a Nez Marron Chic Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Loriblu Sensual Seduction Man