Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Amber Star Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Amber Star Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Amber Star Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Amber Star από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Amber Star κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Κέδρος και Ζωϊκό Άμπερ; οι μεσαίες νότες είναι ξύλο γκουαϊακ, Μύρο και βάλσαμο γκουρζαν; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο, Βενζόη και οποπονάξ.

Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ

ξύλο γκουαϊακ Μύρο βάλσαμο γκουρζαν

Βανίλια σανδαλόξυλο Βενζόη οποπονάξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amber Star by Xerjoff.

Amber Star Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Amber Star fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Amber Star, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amber Star by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amber Star by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Rumba Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Avon Derek Jeter Driven Black Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Karl Lagerfeld Kapsule Woody Helmut Lang Eau de Cologne Zirh Corduroy Atelier Flou Black Purple Burberry Burberrys By Kilian Rose Oud Bvlgari Bvlgari Man Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra