Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Birdie Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Birdie Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Birdie Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Birdie Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Birdie από Xerjoff είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Birdie κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Το άρωμα περιέχει Μήλο, Λεβάντα, πιπέρι, γρασίδι, θαλασσινές νότες, άμμος, βάμμα του εδάφους, ινδικό πατσουλί και Βέτιβερ.

Μήλο Λεβάντα πιπέρι γρασίδι θαλασσινές νότες άμμος βάμμα του εδάφους ινδικό πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Birdie by Xerjoff.

Birdie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Birdie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Birdie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Birdie by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Birdie by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Sean John Unforgivable Multi Platinum B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Woods of Windsor Lavender Givenchy Insense Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Davidoff Davidoff Galimard Flibustier L`Erbolario Felci Aramis Tuscany Per Uomo Ayala Moriel l'Herbe Rouge Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Avon Avon Essence