Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Black Sukar Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Black Sukar Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Black Sukar Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Black Sukar Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Black Sukar Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Black Sukar από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Black Sukar κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , ροζ πιπέρι και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Ουντ και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι ροζ πιπέρι φρέζια

τριαντάφυλλο Δαμασκού παιώνια

Βανίλια Ουντ λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Sukar by Xerjoff.

Black Sukar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Black Sukar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Black Sukar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Sukar by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Sukar by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Diptyque L'Eau Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Miller Harris Piment des Baies Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Alain Delon Lyra Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Aroma M Geisha Noire Nez a Nez Vanithe Rasasi Oudh al Suifi Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her