Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Blue Hope Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Blue Hope Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Blue Hope Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Blue Hope από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Blue Hope κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, Κέδρος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Καστορέουμ και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

σαφράν Κέδρος γιασεμί

Βανίλια Καστορέουμ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Hope by Xerjoff.

Blue Hope Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Blue Hope fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Blue Hope, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Hope by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Hope by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Aramis Aramis Cool Creed Imperial Millesime Chanel Egoiste Platinum Ghost Ghost Deepest Night Guerlain Vetiver Pour Elle Canali Canali Men Prestige Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Gendarme Grabazzi Jovan Jovan Musk for Men Sinfonia di Note Fleur de Santal Swiss Arabian Alia Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki