Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bouquet Ideale Xerjoff για γυναίκες

Bouquet Ideale Xerjoff για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κανέλα

Bouquet Ideale από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Bouquet Ideale κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Flori. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και πάπυρος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο Γαλλίας, Βανιλια, κουμαρίνη και άνθη ταμπάκου.

μοσχοκάρυδο Κανέλα

σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας πάπυρος

Μόσχος λάβδανο Γαλλίας Βανιλια κουμαρίνη άνθη ταμπάκου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bouquet Ideale by Xerjoff.

Bouquet Ideale Σχόλια Αρωμάτων

Bouquet Ideale by Xerjoff 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Bouquet Ideale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Bouquet Ideale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bouquet Ideale by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bouquet Ideale by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Pierre Balmain Ambre Gris Kenzo Peace Givenchy Pi Metallic Collector Penhaligon`s Hammam Bouquet Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Mojo Be Glamouros Honore des Pres Chaman`s Party Serge Lutens Bois et Fruits DSH Perfumes Vintage Patchouly June Jacobs Better Love Naturel Mexx Perspective Woman Sonoma Scent Studio Incense Pure