Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Dama Bianca Xerjoff για γυναίκες

Dama Bianca Xerjoff για γυναίκες

Dama Bianca Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Dama Bianca Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Dama Bianca Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Dama Bianca από Xerjoff είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dama Bianca κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι Ιταλική ίριδα, Αιγυπτιακό γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, Βανίλια, Αμπρετη (Μολόχα), λευκός μόσχος και βύνη.

λάιμ κουμ κουάτ

Ιταλική ίριδα Αιγυπτιακό γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα πασχαλιά

σανδαλόξυλο Κέδρος Βανίλια Αμπρετη  (Μολόχα) λευκός μόσχος βύνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dama Bianca by Xerjoff.

Dama Bianca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Dama Bianca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Dama Bianca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dama Bianca by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dama Bianca by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Gianfranco Ferre 20 For Woman Cacharel Noa Lanvin Rumeur Paco Rabanne Black XS for Her Montale White Aoud Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Eisenberg Back To Paris Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Novaya Zarya Mon Bijou