Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Damarose Xerjoff για γυναίκες

Damarose Xerjoff για γυναίκες

Damarose Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Damarose από Xerjoff είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Damarose κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λάιμ, κόκκινα μούρα και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, ίριδα και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Αιγυπτιακό Τριανταφυλλόξυλο, Βανίλια, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο λάιμ κόκκινα μούρα φρέζια

τριαντάφυλλο Τουρκίας γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ ίριδα κρίνο της κοιλάδας

πατσουλί Βέτιβερ σανδαλόξυλο Αιγυπτιακό Τριανταφυλλόξυλο Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Damarose by Xerjoff.

Damarose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Damarose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Damarose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Damarose by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Damarose by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Balenciaga Le Dix Perfume Chanel Chance Eau de Toilette Christian Lacroix Rouge Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Van Cleef & Arpels Oriens DSH Perfumes Rose Vert Marbert Scarf Basile Basile O Boticario Accordes Harmonia Galimard Soir De Grasse