Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dhajala Xerjoff για γυναίκες

Dhajala Xerjoff για γυναίκες

Dhajala Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Dhajala από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dhajala κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, γάλβανο, Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ροζ πιπέρι, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ρετσίνη, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Μόσχος.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γάλβανο Περγαμόντο πορτοκάλι

ροζ πιπέρι γιασεμί τριαντάφυλλο

ρετσίνη Κεχριμπάρι Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dhajala by Xerjoff.

Dhajala Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Dhajala fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Dhajala, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dhajala by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dhajala by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Donna Karan Donna Karan Gold Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Cacharel Lou Lou Blue Creed Love in White Oscar de la Renta Soft Amber Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Apothia L Eau de Parfum Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Washington Tremlett Iris Absolute Fragonard Murmure