Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dhofar Xerjoff για άνδρες

Dhofar Xerjoff για άνδρες

Dhofar Xerjoff για άνδρες Εικόνες Dhofar Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Dhofar από Xerjoff είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Dhofar κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, πεύκο, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, λεμόνι, φασκόμηλο, Βασιλικός, κόλιανδρος και κουβέβα; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Δάφνη, γάλβανο, Γιαταμάνσι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί, σανδαλόξυλο, λάβδανο Γαλλίας, Βανίλια, Ζωϊκό Άμπερ και ρετσίνη.

Λεβάντα πεύκο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ λεμόνι φασκόμηλο Βασιλικός κόλιανδρος κουβέβα

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Δάφνη γάλβανο Γιαταμάνσι τριαντάφυλλο

Γαρύφαλλο πατσουλί σανδαλόξυλο λάβδανο Γαλλίας Βανίλια Ζωϊκό Άμπερ ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dhofar by Xerjoff.

Dhofar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Dhofar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Dhofar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dhofar by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dhofar by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Onde Vertige Perry Ellis Perry Ellis Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Borsalino Cologne Intense Floris No 89 Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre D.S. & Durga Juniper Joop! What About Adam Novaya Zarya Sasha S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber