Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Elle Xerjoff για γυναίκες

Elle Xerjoff για γυναίκες

Elle Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Elle Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Elle από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elle κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και γάλβανο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Σημύδα, νότες ξύλων και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , οποπονάξ, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γάλβανο

ίριδα Σημύδα νότες ξύλων πατσουλί

Βενζόη οποπονάξ Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elle by Xerjoff.

Elle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Elle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Elle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elle by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elle by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Ralph Lauren Lauren Style Fragonard Capucine Dolce&Gabbana L`eau The One Menard L'eau de Kasaneka Ormonde Jayne Ta'if Houbigant Demi-Jour Ramon Molvizar White Goldskin Anya`s Garden Fairchild Divine L`etre Aime Femme Ulric de Varens Mini Varens 08 Romane Ever Luxe