Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Esquel Xerjoff για γυναίκες

Esquel Xerjoff για γυναίκες

Esquel Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Esquel Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Esquel από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Esquel κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, ίριδα, λεμόνι, Λεβάντα, Περγαμόντο και μύρτιλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, πατσουλί, άνθη πορτοκαλιάς, Πετιτ γκρέιν, Γιαταμάνσι, Υλάνγκ Υλάνγκ και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, οποπονάξ, σπόρος Τόνκα, Βέτιβερ και Μόσχος.

ροζ πιπέρι ίριδα λεμόνι Λεβάντα Περγαμόντο μύρτιλο

τριαντάφυλλο πατσουλί άνθη πορτοκαλιάς Πετιτ γκρέιν Γιαταμάνσι Υλάνγκ Υλάνγκ Κανέλα

Βανίλια οποπονάξ σπόρος Τόνκα Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esquel by Xerjoff.

Esquel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Esquel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Esquel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esquel by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esquel by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Nahema Jil Sander Sun Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Stella McCartney Stella in Two Amber Bond No 9 Chinatown NafNaf Une Touche de Naf Naf Chopard Wish Magical Nights Miller Harris Noix de Tubereuse Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Sarantis B.U. Trendy Rasasi Attar Mubakhar Smell Bent Monaco-Dependant