Σχεδιαστές » T-Z » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Fiero Xerjoff για άνδρες

Fiero Xerjoff για άνδρες

Fiero από Xerjoff είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Fiero κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Σανγκουίνι και λεμονόγρασσο; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, εστραγκόν, Θυμάρι και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, κουμαρίνη και μοσχοκάρυδο.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Σανγκουίνι λεμονόγρασσο

νερόλι εστραγκόν Θυμάρι μέντα

Βέτιβερ σανδαλόξυλο πατσουλί κουμαρίνη μοσχοκάρυδο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fiero by Xerjoff.

Fiero Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Fiero fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Fiero, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fiero by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fiero by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Liz Claiborne Curve Chill for Men Otto Kern Otto Kern Man Lili Bermuda 64 West The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Demeter Fragrance Always Energetic Frank Los Angeles Frank Michael Storer Djin Yardley Iris and Lavender Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Esme Rene Adam's Secret Zara Zara Man