Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Fiore d`Ulivo Xerjoff για γυναίκες

Fiore d`Ulivo Xerjoff για γυναίκες

Fiore d`Ulivo Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Fiore d`Ulivo Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Fiore d`Ulivo Xerjoff για γυναίκες Εικόνες Fiore d`Ulivo Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Fiore d`Ulivo από Xerjoff είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Fiore d`Ulivo κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Angeline Leporini. Οι νότες κορυφής είναι Λωτός, Αμάλφι λεμόνι, Αμπρετη (Μολόχα) και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μανόλια και άνθη ελιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βενζόη.

Λωτός Αμάλφι λεμόνι Αμπρετη  (Μολόχα) Βασιλικός

γιασεμί μανόλια άνθη ελιάς

Μόσχος Κεχριμπάρι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fiore d`Ulivo by Xerjoff.

Fiore d`Ulivo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Fiore d`Ulivo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Fiore d`Ulivo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fiore d`Ulivo by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fiore d`Ulivo by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Annick Goutal Eau du Sud Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn The Different Company Bergamote Clive Christian 1872 Men Burberry Burberry Summer Men 2009 Molinard Eau de Citrus Tallulah Jane 333 Roxana Illuminated Perfume Vespertina Odin 02 Owari Bourjois Masculine Evasion