Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Gran Ballo Xerjoff για γυναίκες

Gran Ballo Xerjoff για γυναίκες

caramel

Gran Ballo από Xerjoff είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gran Ballo κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, αγιόκλημα, γιασεμί, Βανίλια, Κεχριμπάρι και Καραμέλα.

γαρδένια αγιόκλημα γιασεμί Βανίλια Κεχριμπάρι Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gran Ballo by Xerjoff.

Gran Ballo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Gran Ballo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Gran Ballo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gran Ballo by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gran Ballo by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Britney Spears Fantasy Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Jil Sander Style Pastels Blush Pink Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Krigler Subtle Orchid Gale Hayman Delicious Amber InStyle Sex In The City Romantic Wish Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Jeanne Arthes Amore Mio Jeanne Arthes Sexy Me No1 Swiss Arabian Abeer al Majlis