Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη « Ομάδες

Homme Xerjoff για άνδρες

Homme Xerjoff για άνδρες

Homme Xerjoff για άνδρες Εικόνες Homme Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Homme από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Homme κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρφι, Λεβάντα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Βέτιβερ και δέρμα.

Εσπεριδοειδή καρυκεύματα

μοσχοκάρφι Λεβάντα Υλάνγκ Υλάνγκ

νότες ξύλων Βέτιβερ δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Homme by Xerjoff.

Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Homme by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Homme by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Jovoy Paris Boise Bond No 9 Riverside Drive Jacques Bogart Bogart CityTower Anat Fritz Anat Fritz Demeter Fragrance Giant Sequoia Patyka Boise Xerjoff Modoc Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Kanøn Norwegian Wood Serge Lutens Bois et Musc Molinard Patchouli Intense