Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ibitira Xerjoff για γυναίκες

Ibitira Xerjoff για γυναίκες

Ibitira Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Ibitira από Xerjoff είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ibitira κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Βιολέτα και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού, Λευκά άνθη, ίριδα και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Βέτιβερ, Βανίλια και Μόσχος.

λεμόνι Βιολέτα άνθη πορτοκαλιάς

τριαντάφυλλο Δαμασκού Λευκά  άνθη ίριδα νερόλι

Κέδρος Βέτιβερ Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ibitira by Xerjoff.

Ibitira Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Ibitira fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Ibitira, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ibitira by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ibitira by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Stella McCartney Sheer Stella 2008 Giorgio Armani Summer Mania Femme biehl parfumkunstwerke al01 Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Yves Rocher Pivoine Romeo Gigli Laki By Kilian Love and Tears Saffron James Punono Joya Shades of Dusk Starleaf Van Cleef & Arpels Un Air de First