Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Irisss Xerjoff για γυναίκες

Irisss Xerjoff για γυναίκες

Irisss Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Irisss από Xerjoff είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Irisss κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Σπόροι Καρότου και Γαρύφαλλο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τριαντάφυλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος, Βενζόη , Μόσχος και θυμίαμα.

Περγαμόντο Σπόροι Καρότου Γαρύφαλλο

ίριδα τριαντάφυλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Βιολέτα

Βέτιβερ Κέδρος Βενζόη Μόσχος θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Irisss by Xerjoff.

Irisss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Irisss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Irisss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Irisss by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Irisss by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Moschino Cheap & Chic CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Marc Jacobs Daisy Bloom Renee Mediterranean Lily Faconnable Faconnable Femme Acca Kappa Hibiscus Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Vicky Tiel Sirene Norma Kamali Jazmin Histoires de Parfums Vert Pivoine Faberlic Charme