Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Java Blossom Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Java Blossom Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

τουμπερόζα
ουντ
Java Blossom Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Java Blossom Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Java Blossom Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Java Blossom από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Java Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, θυμίαμα και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, σανδαλόξυλο και Βέτιβερ.

Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς θυμίαμα τουμπερόζα

Ουντ σανδαλόξυλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Java Blossom by Xerjoff.

Java Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Java Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Java Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Java Blossom by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Java Blossom by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Sonia Rykiel Sonia Rykiel L`Erbolario Myrrhae Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Coty Raw Vanilla Molinard Ambre Oriflame Amber Elixir Tesori d`Oriente Ambra Indiana Rasasi Oudh al Suifi Aesop Mystra Acqua Novara odo-res 73 Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen