Σχεδιαστές » T-Z » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Kind of Blue Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Kind of Blue Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

αλδεϋδικό
Kind of Blue Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Kind of Blue Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Kind of Blue από Xerjoff είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Kind of Blue κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, νότες μπαχαρικών, Αλδεϋδες, Γαρύφαλλο, νάρκισσος, τριαντάφυλλο, Κάρδαμο, πουδρένιες νότες, σανδαλόξυλο και ίριδα.

άνθη πορτοκαλιάς νότες μπαχαρικών Αλδεϋδες Γαρύφαλλο νάρκισσος τριαντάφυλλο Κάρδαμο πουδρένιες νότες σανδαλόξυλο ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kind of Blue by Xerjoff.

Kind of Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Kind of Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Kind of Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kind of Blue by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kind of Blue by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Divine L'Ame Soeur Yves Saint Laurent Rive Gauche Bill Blass Nude Escada Escada Acte 2 S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai E. Coudray Musc Et Freesia Molyneux Gauloise Clinique Clinique Wrappings Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete Rasasi Catherine Gianfranco Ferre Ferre