Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Kobe Xerjoff για άνδρες

Kobe Xerjoff για άνδρες

Kobe Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Kobe από Xerjoff είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Kobe κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Περγαμόντο και λάβδανο; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, Πετιτ γκρέιν και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας, Ουντ, Βενζόη , σπόρος Τόνκα, Ζωϊκό Άμπερ, στίραξ και Μόσχος.

πορτοκάλι Περγαμόντο λάβδανο

νερόλι Πετιτ γκρέιν άνθη πορτοκαλιάς

Ροδόξυλο Βραζιλίας Ουντ Βενζόη σπόρος Τόνκα Ζωϊκό Άμπερ στίραξ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kobe by Xerjoff.

Kobe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Kobe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Kobe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kobe by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kobe by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Mexx Fly High Man Davidoff Cool Water Frozen Air-Val International Winnie The Pooh Clean Clean Sweet Layer Etienne Aigner Aigner Black Icedrops John Varvatos Artisan Ted Baker Skinwear Ten for Men Creed Selection Verte Smell Bent Hippie Holidaze Lisa Hoffman French Clary Sage JoAnne Bassett Reveiller Parfums Berdoues 1902 The Vert