Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Lira Xerjoff για γυναίκες

Lira Xerjoff για γυναίκες

caramel
κανέλα

Lira από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lira κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Σανγκουίνι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κανέλα και γλυκόρριζα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια και Καραμέλα.

Περγαμόντο Σανγκουίνι Λεβάντα

γιασεμί Κανέλα γλυκόρριζα

Μόσχος Βανιλια Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lira by Xerjoff.

Lira Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Lira fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Lira, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lira by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lira by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Givenchy Ange ou Demon Ted Lapidus Lapidus Woman Emanuel Ungaro Desnuda Amouage Amouage Lyric Woman Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Floris Zinnia Jeanne Arthes Made In Love Kat Von D Saint Adidas Adidas Floral Dream Lalique Cascade Limited Edition 2010 Molinard Ecoute Moi