Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Lua Xerjoff για γυναίκες

Lua Xerjoff για γυναίκες

Lua Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Lua από Xerjoff είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Lua κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, ίριδα και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι πεπόνι

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο ίριδα ροζ πιπέρι

Κέδρος πατσουλί Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lua by Xerjoff.

Lua Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Lua fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Lua, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lua by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lua by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Touch of Pink Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Ghost Ghost Sheer Summer Morgan Psychedelice O Boticario Femme.com O Boticario Floratta in Gold Next Just Pink Bloom Bath and Body Works Moonlight Magic Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Ajmal Lure for Her Zara Zara Femme