Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη « Ομάδες

Modoc Xerjoff για άνδρες

Modoc Xerjoff για άνδρες

Modoc Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Modoc από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Modoc κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι ίριδα; η μεσαία νότα είναι Βέτιβερ; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

ίριδα

Βέτιβερ

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Modoc by Xerjoff.

Modoc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Modoc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Modoc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Modoc by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Modoc by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Givenchy Pi Neo Alfred Dunhill Dunhill Fresh L`Artisan Parfumeur Dzing! Benetton Paradiso Inferno Man Serge Lutens Chene Montale Sandal Sliver Guerlain Vetiver Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood April Aromatics Prescious Woods Les Nez Turtle Vetiver D.S. & Durga Cedar